Par SIA "PEPI RER"

SIA "PEPI RER" ir vadošais putu polietilēna ražotājs Baltijā. Uzņēmums ar bagātīgu pieredzi 20 gadu garumā, saliedētu komandu un attīstītu materiāli tehnisko bāzi.

Mūsu specializācija

SIA "PEPI RER" izgatavo augstas kvalitātes putu polietilēnu un tā izstrādājumus, kas plaši pieprasīti industriālajā iepakošanā, celtniecībā – kā dažādi izolācijas materiāli un daudzās citās nozarēs, kur nepieciešami materiāli ar lieliskām triecienu slāpējošām īpašībām, labu peldamību, skaņas izolāciju, elastību u. c.

Eksportējam uz 30 valstīm

SIA "PEPI RER" ir izteikti uz eksportu orientēts ražojošs uzņēmums. Kopējais eksporta apjoms veido 85 % produkcijas. Tiešo un uzņēmuma partneru piegāžu galapunkti atrodas 30 pasaules valstīs.

Mērķi

 • Būt par ievērojamu un konkurētspējīgu ražotāju Eiropas mērogā.
 • Uzturēt uz klientu virzītu komunikāciju un servisu.
 • Piedāvāt kvalitatīvu, konkurētspējīgu produkciju.
 • Augsts darba ražīgums; radoša, inovatīva pieeja darbam.
 • Saskaņots komandas darbs, augsta darba drošība.
 • Saudzīga, taupīga attieksme pret vidi un resursiem.

Vēsture

Uzņēmums dibināts 1998. gadā. Vienā no bijušās Valkas Lauktehnikas korpusiem tika uzstādīta Korejā komplektēta iekārta, un 1999. gada sākumā uzņēmums uzsāk putu polietilēna materiāla ražošanu.

Pateicoties uzņēmuma tehniskās komandas zināšanām un enerģijai, ražošanas līnija tiek uzlabota un papildināta ar jaunām ražošanas iespējām, palielināta tās jauda.

Aktīva mārketinga rezultātā putu polietilēna izstrādājumi no mazpazīstama produkta kļūst par plaši pieprasītu materiālu celtniecības un iepakošanas tirgū.

Šobrīd uzņēmumā uzstādītas 4 modernas putu polietilēna un burbuļplēves ekstrūzijas līnijas, vairākas līnijas materiāla griešanai, laminēšanai, dublēšanai. Noliktavu platība palielinājusies desmitkārtīgi.

CCG27122017

Politika

Uzņēmuma darbība vērsta uz klientu, standartu un normatīvajām prasībām atbilstošu izstrādājumu ražošanu, lai kļūtu par vienu no konkurētspējīgākiem un inovatīvākajiem produktu piegādātājiem Ziemeļeiropā un pasaulē.

Pētām un izprotam klientu vajadzības un veidojam tām atbilstošu piedāvājumu, kas izdevīgs gan klientam, gan uzņēmumam.

Mēs orientējam savu darbību tā, lai nodrošinātu:

 • darbinieku apmierinātību;
 • drošu un energoefektīvu vidi;
 • vides piesārņojuma samazināšanu.

Ikviens darbinieks atbild par:

 • sava darba kvalitatīvu un savlaicīgu izpildi;
 • vides un darba aizsardzības prasību ievērošanu;
 • resursu racionālu izmantošanu;
 • priekšlikumu iesniegšanu darbības uzlabošanai.

Aktuālas vakances

Meklējam Plastmasas karstās presēšanas operatoru. 

Pieteikties

SIA “PEPI RER” ir noslēdzis 2016.gada 25.aprīlī līgumu Nr. SKV-L-2016/131 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Eiropas Reģionālās attīstības fonds

2021. gada 18. jūnijā SIA PEPI RER” un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra parakstīja Vienošanos Nr. 4.1.1.0/20/A/029 par Eiropas Savienības fonda projekta “Energoefektivitāti paaugstinošu ražošanas uzlabojumu ieviešana SIA “PEPI RER”” īstenošanu. Skatīt šeit

2021. gada 30. jūnijā SIA “PEPI RER” parakstīja piegādes līgumu Nr. ALM14062021 ar ALEMO Strojegradnja d.o.o. (Slovēnija) par Energoefektīva putota polietilēna lokšņu ekstrūdera 600 iegādi. Skatīt šeit

2022. gada jūnijā SIA “PEPI RER” pārstāvji apmeklēja ALEMO Strojegradnja d.o.o., lai veiktu iekārtas apskati un akceptēšanu ražotāja rūpnīcā. Skatīt šeit

2022. gadā piegādāts un uzstādīts Energoefektīvs putota polietilēna lokšņu ekstrūders 600, saskaņā ar piegādes līgumu Nr. ALM14062021 ar ALEMO Strojegradnja d.o.o. (Slovēnija). Skatīt šeit