Par SIA "PEPI RER"

SIA "PEPI RER" ir vadošais putu polietilēna ražotājs Baltijā. Uzņēmums ar bagātīgu pieredzi 20 gadu garumā, saliedētu komandu un attīstītu materiāli tehnisko bāzi.

Mūsu specializācija

SIA "PEPI RER" izgatavo augstas kvalitātes putu polietilēnu un tā izstrādājumus, kas plaši pieprasīti industriālajā iepakošanā, celtniecībā – kā dažādi izolācijas materiāli un daudzās citās nozarēs, kur nepieciešami materiāli ar lieliskām triecienu slāpējošām īpašībām, labu peldamību, skaņas izolāciju, elastību u. c.

Eksportējam uz 30 valstīm

SIA "PEPI RER" ir izteikti uz eksportu orientēts ražojošs uzņēmums. Kopējais eksporta apjoms veido 85 % produkcijas. Tiešo un uzņēmuma partneru piegāžu galapunkti atrodas 30 pasaules valstīs.

Mērķi

  • Būt par ievērojamu un konkurētspējīgu ražotāju Eiropas mērogā.
  • Uzturēt uz klientu virzītu komunikāciju un servisu.
  • Piedāvāt kvalitatīvu, konkurētspējīgu produkciju.
  • Augsts darba ražīgums; radoša, inovatīva pieeja darbam.
  • Saskaņots komandas darbs, augsta darba drošība.
  • Saudzīga, taupīga attieksme pret vidi un resursiem.

Vēsture

Uzņēmums dibināts 1998. gadā. Vienā no bijušās Valkas Lauktehnikas korpusiem tika uzstādīta Korejā komplektēta iekārta, un 1999. gada sākumā uzņēmums uzsāk putu polietilēna materiāla ražošanu.

Pateicoties uzņēmuma tehniskās komandas zināšanām un enerģijai, ražošanas līnija tiek uzlabota un papildināta ar jaunām ražošanas iespējām, palielināta tās jauda.

Aktīva mārketinga rezultātā putu polietilēna izstrādājumi no mazpazīstama produkta kļūst par plaši pieprasītu materiālu celtniecības un iepakošanas tirgū.

Šobrīd uzņēmumā uzstādītas 4 modernas putu polietilēna un burbuļplēves ekstrūzijas līnijas, vairākas līnijas materiāla griešanai, laminēšanai, dublēšanai. Noliktavu platība palielinājusies desmitkārtīgi.